O nas

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór okien PCV, okien drewnianych, drzwi oraz parapetów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy dystrybutorem okien firmy DRUTEX S.A, krajowego lidera w produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość profili oraz nowoczesne rozwiązania.

Oferujemy także profesjonalny pomiar, usługi montażowe oraz pełną i rzetelną informację na temat naszego asortymentu. Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt, dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Najlepsze ceny

Wieloletnia współpraca z największymi producentami w Polsce i w Europie daje nam możliwość zaoferowania Państwu najlepszych cen.

15 lat doświadczenia

Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym blisko 15 letnim doświadczeniem aby mogli Państwo cieszyć się naszymi produktami przez długie lata.

Szeroka oferta

Bogata oferta daje Państwu gwarancję najtrafniejszego wyboru a szeroki zakres oferowanych produktów pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas.

Kompleksowy zakres usług

Oferujemy również Państwu wycenę, pomiar, montaż oraz serwis co pomoże zrealizować w pełni profesjonalnie Państwa inwestycję