Dlaczego DRUTEX?

Wiodący producent okien w Europie

DRUTEX S.A. z potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 7000 okien dziennie, jest wiodącym producentem w Europie. W swojej ofercie, poza stolarką z PVC, posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe, drzwi przeciwpożarowe oraz rolety.
DRUTEX od zawsze stawiał na niezależność, elastyczność i sprawność działania. Dzięki temu firma oferuje dziś najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą, co stanowi ewenement wśród światowych producentów stolarki. Dysponuje nowoczesną flotą transportową składającą się z ponad 250 pojazdów.

Najkrótsze terminy realizacji zamówień w całej Europie

Niezależność w zakresie produkcji

DRUTEX produkuje okna od A do Z. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno-drzwiowe klasy A (wyłącznie z materiału pierwotnego) oraz szyby zespolone. Poza stolarką PVC w swojej ofercie posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady, ogrody zimowe.
DRUTEX posiada sieć składającą się z ponad 4000 partnerów handlowych na całym świecie. Poza Europą sprzedaje swoje produkty np. w USA, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Eksport stanowi dziś ponad 70%. Produkty DRUTEX posiadają liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne przyznawane przez renomowane instytucje certyfikujące na całym świecie.

Globalny zasięg działania